9 Şubat 2004 yılında kurulan ve 1991 yılından bugüne sektörde deneyim edinmiş bir ekiple müşterilerine hizmet sunan genç, dinamik ve girişimci bir şirkettir. Entegre bilgi iletişim teknoloji çözümleri ve hizmetleri geliştirip kurumsal kullanıcılarına donanım, yazılım ve servis portföyü ile hizmet veren bir çözüm entegrasyon ve platform şirketidir.

       Müşterilerine,Danışmanlık, Network, Anahtar Teslimi Projeler, Outsourcing, Otomasyonçözümleri,
E-business,WEB Tasarım,Grafik Tasarım,Tanıtım Hizmetleri,Network veSistem Güvenliği ve teknik destek hizmetleri sunan Asist Teknolojimüşterilerinin verimliliğini arttırıp, kendi işine odaklanmasını sağlamayı veher alanda katma değer elde etmesini hedefler. Asist Teknoloji her türlüprojelerde anahtar teslimi çözüm sunmakla birlikte, müşteri talepleridoğrultusunda paket program çözümleri desunmaktadır.

        Asist Teknoloji Teknik Servis Merkezi, müşteri ile stratejik ortaklıklar kurarak, bilişim teknolojisi ve yönetim ile ilgili sorunlarına çözümler sunmaktadır. Kendi iş alanlarında daha düşük maliyetli, kalite güvencesini, üretim süratliliğini ve verimliliği hedefleyen işletmeler Asist Teknoloji teknik hizmetlerinden yararlanarak rekabet önceliklerini gerçekleştirmek-tedirler.

        Asist Teknoloji'nin müşteri yaklaşımı, sürekli iş ortaklığı anlayışı içinde ilişkinin sürekliliğine ve karşılıklı yarar ilişkisine dayanır.

 

 

Tel: +90 216 366 01 28

info@asisteknoloji.com